Отдел СМК и стратегического планирования

Сапа менеджменті және стратегиялық жоспарлау жүйесі бөлімі Университеттің миссиясы мен сапа саясатына сәйкес Университетте сапа менеджменті жүйесін құруды және оның жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Бөлім сонымен қатар Университет қызметінің барлық салаларын оның қызметінің сыртқы және ішкі жағдайларының өзгеруін ескере отырып стратегиялық жоспарлаумен айналысады.

Бөлім халықаралық аккредитациялау іс-шараларын дайындау және өткізу, Университеттің ішкі нормативтік құжаттары мен есептерін әзірлеу кезінде Университеттің құрылымдық бөлімшелерінің тиімді өзара іс-қимылы мен қызметін үйлестіруді қамтамасыз етеді.

Бөлім Университеттің сапа менеджменті жүйесіне жүйелі түрде мониторинг жүргізеді. Университеттің табысты жұмысы мен қызмет сапасын бақылау үшін Академиялық сапа жөніндегі кеңес құрылды, оның қызметі Университетте сапаны қамтамасыз ету саласындағы саясатты іске асыруға, білім беру бағдарламалары мен қызметтерінің сапасына мониторинг жүргізуге бағытталған.

СМЖ және стратегиялық жоспарлау бөлімінің штаттық құрамы ұсынылды:

• Бөлім басшысы;
  • Жетекші маман;
  • Зертханашы.

Сапа менеджменті және стратегиялық жоспарлау жүйесі бөлімі туралы ереже.