Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі «Қазақ ұлттық өнер университеті» республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ҚазҰӨУ) бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

• «Сценография және сәндік өнер» кафедра оқытушысы – 1 ставка:

Үміткерге қойылатын талаптар:

• Дизайн саласында жоғары білімінің болуы: келесі білім беру бағдарламалары немесе біліктіліктері бойынша Дизайнер: Интерьер дизайны / Сәулет ортасының дизайны / Графикалық дизайн / Өнеркәсіптік дизайн;
  • Бейнелеу өнері / дизайн / сәулет / педагогика / арт менеджмент саласындағы магистр академиялық дәрежесінің болуы;
  • Кемінде 3 жыл педагогикалық өтілінің болуы.

Үміткерге қойылатын талаптар:

•  Базалық білімі: Сәндік-қолданбалы өнер / Бейнелеу өнері және сызу;
  •  Зергерлік іс дағдыларының болуы;
  •  Өнертану / дизайн / педагогика саласындағы магистр академиялық дәрежесінің болуы;
  •  Педагогикалық өтілінің немесе зергерлік өнер саласында кемінде 5 жыл жұмыс тәжірибесінің болуы.
  • Преподаватель кафедры «Искусство эстрады» - 0,25 ставки (для преподавания по дисциплине «специальность» по классу «эстрадные ударные и ударные инструменты»

Требования к претенденту: высшее профессиональное образование, наличие академической степени магистра. Умение играть на дополнительном инструменте перкуссия, опыт работы в сфере эстрадного исполнительства.

2024-2025 оқу жылына “Эстрада өнері” кафедрасында “Эстрадалық ұрмалы және соқпалы аспаптар” сыныбы бойынша “Мамандық” пәнінен оқытушы лауазымына 0,25 бірлігіне вакансия ашылғандықтан, оқытушылыққа байқау жариялауыңызды сұраймын. Негізгі талаптар: қосымша перкуссия аспабында ойнау қабілеті, эстрадалық орындаушылық саласында тәжірибесі болуы қажет.

• концертмейстер -  7 ставок.

Требования к кандидату: высшее музыкальное образование;
Конкурсқа қатысуға ниет білдірген адамдар (еркін нысанда) ҚазҰӨУ ректорының атына өтініш береді.
Конкурсқа қатысушылар өтінішке төмендегі құжаттарды қоса беруі тиіс:
1)белгіленген нысандағы 3х4 см фотосуреті бар кадрларды есепке алу жөніндегі жеке парақ;
2) жеке куәліктің көшірмесі және салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы;
3) еркін нысандағы өмірбаян;
4) еңбек кітапшасының куәландырылған көшірмесі;
5) жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі (бар болса) білімі туралы дипломдардың көшірмелері және салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары;
6) академиялық және/немесе ғылыми дәрежесі туралы дипломдардың, ғылыми атағы туралы құжаттың көшірмелері (бар болса) және салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары;
7) құрметті атақ, мемлекеттік және ведомстволық наградалар туралы құжаттардың көшірмелері (бар болса) және салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары;
8) қайта даярлау туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса) және салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары;
9) кеуде қуысын флюорографиялық зерттеудің суреті (бір жылдан аспайтын мерзімде);
10) электрондық үкімет порталынан алынған сотталмағандығы туралы анықтама;
11) электрондық үкімет порталынан алынған «Наркология» психикалық денсаулық орталығынан мәліметтер;
12) электрондық үкімет порталынан алынған «Психиатрия» психикалық денсаулық орталығынан мәліметтер;
13) электрондық үкімет порталынан алынған адамның сыбайлас жемқорлық қылмыс жасағаны туралы мәліметтер;
14) электрондық үкімет порталынан алынған адамның әкімшілік құқық бұзушылық жасағаны туралы мәліметте.
Осы тармақта көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын ұсыну өтінішті қабылдаудан бас тарту үшін негіз болып табылады.
Конкурсқа қатысушы жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды (бар болса) қамтитын портфолио түрінде ұсынуы тиіс:
- растайтын құжаттары бар шығармашылық жетістіктер тізімі (грамоталар, дипломдар, сертификаттар, афишалар, концерт бағдарламалары, дискілер және т. б.);
- неғұрлым маңызды жұмыстардың көшірмелерімен жұмыс орны бойынша расталған ғылыми жұмыстардың тізімі;
- монографиялар, оқу құралдары және автордың жеке немесе бірлескен авторлығымен орындалған басқа да ғылыми және оқу-әдістемелік құралдар;
- біліктілікті арттыру туралы сертификаттар;
- алғыс хаттар, грамоталар.
Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар, шет тілін білу деңгейі туралы сертификаттар және т. б.) ұсына алады
Бос лауазымдар конкурсына өтініштер хабарландыру жарияланған күннен бастап күнтізбелік отыз күннен кешіктірілмей төмендегі мекенжай бойынша қабылданады: Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Абай көшесі, 47, 1917 кабинет; телефоны: 8 701 653 1989, эл.пошта kaznam98@mail.ru.
Өтініштерді қабылдау 2024 жылдың 22 тамызда аяқталады.