ДҮНИЕЖҮЗІЛІК ТЕАТР КҮНІ

Дүниежүзілік  театр  күні  мерекесіне  орай  Қазақ  ұлттық  өнер  университетінің  «Өнертану» кафедрасында  I-IV курс  студенттері  арасында  театртанушылық  жұмыстар  байқауы  өтті. Іс-шарада студенттер  елорадалық  өнер  ордаларының  бүгінгі  даму  тенденцияларын  жан-жақты  зерделеп, тың тақырыптарды  қозғайтын  ғылыми-зерттеу  жұмыстарын  баяндады. Бұл жұмыстарда соңғы театр маусымындағы  жаңа  қойылымдарға  талдау  жасалды.

Сарапшылар құрамы:

Ақыш  Омар  ҚоңыртайұлыҚР Еңбек сіңірген қайраткері, Театр өнері және өнертану» факультетінің  деканы, профессор;  Қарғабекова  Раушан  ИсмаиловнаӨнертану кафедрасының меңгерушісі, өнертану ғылымдарының магистрі; Жанқалдыбек Төленбаев- ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, доцент, музыкалық-драма және қуыршақ театр өнері» кафедрасының  меңгерушісі; Ескендиров  Нартай Рамазанұлы-  Өнертану кафедрасының доценті, PhD докторы; Ұларбек Нұрғалымұлы Өнертану кафедрасының аға оқытушысы, өнертану ғылымдарының магистрі.

Комиссия мүшелері төмендегі жеңімпаздарды анықтады:
I орын -
3 курс студенті Тұрсын Ләйлә

ll орын -
1 курс студенті Амина Манабаева
3 курс студенті Назерке Ерғали

lll орын -
2 курс студенті Заманбек Ұлан
4 курс студенті Уздембаева Перизат
2 курс студенті Карибаева Перизат

Талдау жұмыспен айналысып, белсенділік көрсеткен студенттерге Foliant баспасы
   атынан қазақша аудармадағы кітаптар мен естелік сыйлықтар табысталды.
                            Талапкерлерді жеңістерімен құттықтаймыз!