ҚазҰӨУ-де профессор, өнертанушы докторлар Дана Жұмабекова мен Мадина Капеу-Коханованың «Скрипка кафедрасының тарихы. Қазақ ұлттық өнер университетінің 25 жылдық мерейтойына» атты кітабының таныстырылымы өтті.

Салтанатты шараға университет ректорының м.а. Азамат Желтыргузов, ректорат мүшелері мен оркестр факультетінің профессорлық-оқытушылық құрамы қатысты.

Сонымен қатар жиналған қауымға Д.Жұмабекованың өңдеуімен жарық көрген «Ішекті, үрлемелі және соқпалы астаптардағы музыкалық білімнің кешегісі, бүгінгісі және болашағы: тарихи-теориялық және әдістемелік аспектілер» тақырыбындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары» жинағы таныстырылды. Аталған конференция биылғы жылдың сәуір айында «Оркестрлік орындаушылық» факультетінің бастамасымен ұйымдастырылған болатын.

ҚазҰӨУ ректорының м.а. Азамат Желтыргузов педагогтар мен профессорлардың ғылыми еңбектері университет үшін маңызы зор және студенттерге аса пайдалы екенін атап көрсетті.