«Дарынды жұлдыз» балалар шығармашылығы фестивалі

Халықаралық балаларды қорғау күніне орай Қазақ ұлттық өнер университетінде «Дарынды жұлдыз» балалар шығармашылығы фестивалі өтеді.
    1 маусымда өтетін байқауға ҚазҰӨУ бастауыш мектебінің оқушылары (1-4 сынып) қатысады.

Жас өнерпаздар «Эстрадалық ән» номинациясы бойынша 2 шығармадан – ана тілінде ән және мультфильмдерден ән орындайды.
    Балалар «Дарынды жұлдыз» шығармашылық фестивалі алғаш рет өткізіліп отыр және дарынды балалардың шығармашылық әлеуетін дамытуға және қолдауға бағытталған.
    Осындай іс-шаралар балалар музыка мектебі оқушыларының кәсіби шеберлігін арттыруға көмектеседі.

Өтетін орны: ҚазҰӨУ Орган залы (Жеңіс даңғылы,33)
    Уақыты: сағ.10:00-14: 00 дейін
    Балалар фестиваліне келем деушілерге есік ашық!