«Бейнелеу өнерін қолдауға бағытталған іс-шаралар кешенін ұйымдастыру және өткізу», «ХХ – ХХІ ғасырдағы қазақ академиялық музыкасының антологиясын», «Театр өнері бағытындағы іс-шаралар кешенін ұйымдастыру (ерекше қажеттіліктері бар адамдармен жұмыс істейтін мәдениет және өнер саласындағы ұйымдар мен үкіметтік емес ұйымдар, сондай-ақ ерекше қажеттіліктері бар шығармашылық адамдар мен қызметкерлер арасында «Ónerpaz bolsań…» фестивалі»)» бағыты бойынша стратегиялық әріптестікті іске асыруға мемлекеттік тапсырысты жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы.

Толық мәтіні Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің сайтында