Мәдениет және өнер қызметкерлері күніне арналған салтанатты жиын өтті

К. Байсейітова атындағы Қазақ ұлттық өнер университетінде Мәдениет және өнер қызметкерлері күніне арналған салтанатты жиын өтті Кәсіби мерекенің құрметіне ҚазҰӨУ ректорының м.а. Азамат Желтыргузов отандық мәдениет пен өнердің дамуына, рухани байлығымыздың еселене түсуіне өлшеусіз үлес қосып жүрген университеттің үздік қызметкерлеріне наградалар табыстап, алғыс хаттармен марапаттады.

ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігі «Мәдениет саласының үздігі» төсбелгісімен марапатталды:
Аргингазинова Гульнара Болатовна
Ильясов Жаксыгельды Калкенович
Ковпакова Ирина Степановна
Абдолла Гүлнар
Акбасова Салтанат Еслямовна
Кумыскалиев Сапар Мухамеджанович
Биримкулов Ернияз Рыскулович
ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігі «Еңбек ардагері» медалі табысталды:
Руднева Татьяна Николаевна
Авдеева Ольга Ивановна
Сулеева Ася Калиевна
Жумагалиев Сембек Кадырович

Сонымен қатар, университет қызметкерлері ҚР Мәдениет және ақпарат министрі Құрмет грамотасы мен Алғыс хаттары, К. Байсейітова атындағы Қазақ Ұлттық өнер университеті ректордың міндетін атқарушысы Азамат Қайратұлы Желтыргузовтың атынан алғыс хаттары, Қазақстандық салалық мәдениет, спорт, туризм және ақпарат қызметкелерінің кәсіптік одағының Құрмет грамоталары мен «Еңбек Даңқы» медалдерімен марапатталды.
Іс-шараны дирижер Асылбек Джулдиев басқарған студенттік «Биг бэнд» оркестрі және эстрадалық өнер кафедрасының студенттері сүеймелдеді.
Құрметті әріптестер, кәсіби мерекелеріңізбен  шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге сарқылмайтын шабыт пен биіктерден көріне беруіңізді тілейміз!